Previous Next

7 Gece-8 Gün NASA Bilimsel Turu

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

7 Gece-8 Gün NASA Bilimsel Turu

1.GÜN : İstanbul’dan Türk Hava Yoları ile 07:25’te New York’a hareket ediyoruz. Amerika yerel saati ile 11:20‘de varış. Pasaport kontrollerinden sonra 16:00‘da Delta Hava yolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımız 19:10. Bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir merkezine giderek akşam yemeği yedikten sonra otele varış. Geceleme otelimizde.

2. GÜN:  Sabah kahvaltımızdan sonra özel otobüsümüzle NASA KENNEDY UZAY üssüne geçiyoruz. Kennedy Uzay Üssünde üssü tanıma turu ile 10 Saatlik kesintisiz eğitimimiz başlıyor. Astronotlarımız ile buluşup Uzay uçuşu  simülatörlerinde uzay yolculuğunun temel derslerini alıyoruz. Uzay mekiği kontrolü simülasyonu ile eğitimlerin ikinci adımına geçiyoruz. Programımız gün boyu astronotlar eşliğinde dersler işlenerek uzay bilimi ve uzay mekiği hakkında bilgiler alarak devam ediyor. Astronot kıyafeti giyerek astronotların uzaydaki yaşamını öğrenmek için simülatör eşliğinde uzay üssü yaşamımıza devam ediyoruz. Ve NASA içerisinde KENNEDY SPACE CENTRE ‘da astronotlar ile birlikte öğle yemeğimizi yiyoruz. Gün sonuna doğru Uzay mekiği fırlatma alanlarını, kontrol odasını ve laboratuvarları görüp hatıra resimleri çekiyoruz. 3D IDMAX ile dünyadan uzaya gerçeklesen zor ve heyecanlı yolculuğun deneyimine başlıyoruz. Tamamlanan eğitim programımız sonucunda NASA’dan onaylı ve dünya çapında geçerliliği olan sertifikalarımızı eğitmenlerimizden alıyoruz.

3. GÜN : Sabah kahvaltısından sonra UNIVERSAL STUDIO’ya geçerek orada çekilen filmlerin setlerine konuk oluyoruz. Dünyanın bir numaralı Film Endüstrisi olan Amerikan Film Endüstrisinin gelişimini ve izlenme rekorları kiran filmlerin hilelerini ve nasıl ortaya çıktıklarını yerinde gözlemliyoruz.

4. GÜN: Sabah kahvaltısından sonra tam gün DISNEYLAND turu ile sabahtan aksam geç saatlere kadar eğleniyoruz. Park Hopper Option bileti ayrıcalığı ile Magic Kingdom Park, Epcot, Disney's Animal Kingdom Park and Disney's Hollywood Stüdyolarına sınırsız giriş yapıyoruz. Gün sonunda konaklama için otelimize geçiyoruz.

5. GÜN: Sabah kahvaltısından sonra Outlet mağazalarıyla dünyaca ünlü Florida Mall ‘ı geziyoruz akşam saat 19:00’da Delta Air ile New York’a hareket ediyoruz. New York’a varışımız 21:30 çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile akşam yemeği yemek için şehir merkezine geçiyoruz ve sonrasında otelimize ulaşıyoruz.

6. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  Özgürlük Anıtı ve Empire State Building Gezisi başlıyor. Tekne turu ile Özgürlük Anıtına geçiyoruz ve tüm New York ayaklarımız altında... VIP geçiş ayrıcalığı ile Empire State Binasında karşılanıyoruz ve ilk önce 82. Kata daha sonrasında New York’un en yüksek noktası olan 102. Kata çıkıyoruz... Turun ardından serbest zaman ile New York’un dünyaca ünlü caddelerinde turlamaya devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

7.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Birleşmiş Milletler binası , Madison Square, Central Park, Rock Feller Center, Times meydanı, Bettery park keşif noktalarımız olacaktır.

8. GÜN: Öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda New York’ta gün boyu eğlenceli aktiviteler ile sabahtan aksama kadar New York’u geziyoruz ve aksam özel otobüsümüz ile New York –İstanbul –Adana yolculuğumuzun başlayacağı New York JFK havalimanına geçiyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İlgili şehir yazılacak - İstanbul - New York - Orlando - New York – İstanbul - İlgili şehir yazılacak Gidiş Dönüş uçak biletleri (ECONOMY SINIF)
 • 7 gece 8 gün 4* veya 5* Otellerde 3 kişilik odalarda oda kahvaltı konaklama
 • Bordo Turizm eşliğinde Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • NASA bilimsel eğitim gezisi ve  programı
 • Tüm alan otel ve ara transferler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ve Sigorta hizmeti
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Tüm Ören Yeri ve Müze Girişleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Disneyland  girişi Park biletİ
 • Universal Studio girişleri
 • Empire State  giriş bileti ile 86. (102. Kat extra ücrete tabidir)
 • Özgürlük Anıtı turu (çıkmak extra ücrete tabidir)
 • Hammaliye ücretleri
 • Bavul Ücreti
 • Zorunlu şoför bahşişi minimum 15 dolar kişi başı

Bordo Turizm

Geçmiş yıllardan bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Bordo Turizm,kurumsal kimliği,ofisi ve bakış açısıyla tepeden tırnağa yenilendi.

 

Gerçek tatil daha yeni başlıyor…

Haberler

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

20 Ocak- 05 Şubat tarihler, arasında Min. 4 gece v...

11 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Facebook

İletişim

Halaskargazi Cad. No:168 Kapı No:314
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 233 0934
Faks : +90 212 343 09 97
Gsm :+90 555 260 8435
İzmir Gsm : 0533 931 95 76
Ankara Gsm : 0533 931 95 76
info@bordoturizm.com.tr

© 2017 Bordo Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.

Search