Previous Next

Abant Safranbolu Amasra Turu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Abant Safranbolu Amasra Turu

(1 Gece Otel Konaklamalı)

 

HER CUMARTESİ SABAH KALKIŞLI

1.GUN ABANT - AMASRA

07:00 Bakırkoy İncirli Doğtaş onu
07:30 Harbiye Bordo Turizm Ofis Onu
08:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi otoparkı
08:15 Kartal Koprusu Altı
08:30 Cayırova Mc Donads
08:45 İzmit Halkevi Karşısı

Konuklarımızı alarak Bordo Turizm Tur otobus ici ikramları eşliğinde Bolu Dağı nın eteklerinde bulunan Abant Golu ne doğru yola cıkıyoruz. Gol kıyısına gelindiğinde yuruyuş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisinin ardından Adapazarı - Duzce - Bolu - Gerede - Karabuk uzerinden Strobon a gore Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris den alan Karadeniz in eşsiz guzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet tarafından Ceşm-i Cihan buramı ola; ( Dunya nın Gozu ) diye adlandırılan Amasra ya varış. İhtişamını halen koruyan surlarla cevrili kent sokaklarında gezerken kucuk bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Koprusu, Kilise Camii ve Cekiciler Carşısı nı gorup unlu balık restoranlarında oğle yemeği molası, yemek sonrası Osmanlılar doneminde Bahriye-yi Humayun sonrasında Mızıka Okulu olarak da kullanılan Amasra gezisinin ardından kentten ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GUN YORUK KOYU - SAFRANBOLU

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle, eski bir Bektaşi koyu olan Yorukkoyu ne varış. Koyun ortak yaşamını yansıtan camaşırhane gezisini yaparken bu kadar cok detayın duşunulmuş olmasına şaşıracaksınız. Ardından Sipahioğlu Konağı nın harem ve selamlık bolumlerini geziyoruz. Koy kahvesindeki molayı takiben panoramik olarak goreceğimiz Hukumet Konağı nın ve Saat Kulesi nin bulunduğu Kale Mevkii ni Hıdırlık Tepesi nden fotoğraflıyoruz. Buradan hic bir evin diğerinin goruşunu kısıtlamadığı ve ne kadar duzenli bir şekilde konumlandırıldığını gorebileceksiniz. Safranbolu nun ruhunu yansıtan sokaklardan gecerekSemerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Carşıları nı, panoramik Cinci Han ve Hamam, İzzet Mehmet Paşa Camii ve Koprulu Mehmet Paşa Camii ni geziyoruz. Tarihi kentin meşhur lokumcusun da lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkanı. Yemeniciler Arastası nda verdiğimiz alışveriş molasını takiben akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi adlığımız noktalara geri bırakma uzere İstanbul a doğru hareket ve bir başka Bordo Turizm Tur organizasyonunda goruşmek uzere vedalaşma.

TUR UCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lux otobuslerle ulaşım
* 3* Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
* Tum Cevre gezileri
* Bordo Turizm otobus ici ikramlar
* Zorunlu Seyehat sigortası
* Bordo Turizm Guvencesi
* Arac ici kahvaltı paketi
* Rehberlik Hizmeti

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Oğle Yemekleri
* Tum Yemeklerde alınan icecekler
* Ozel Harcamalar


GENEL ŞARTLAR

Gezi suresi 1 gece 2 gun olup 1 gece otel konaklamalıdır. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Bordo Turizm sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-29 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 29 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilir

Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Bordo Turizm 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Tur Programına Dahil Tum Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Muze Girişleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, Turlara Gore Değişen Ucretler Bu Kapsamdadır. Muze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 - 17 Yaş Cocuk Ve 65 Yaş Ustu Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Gore Ek Hizmet Ucretlerinden 5 TL ile 40 TL ye Varan İndirimlerden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedelinden İndirimli Olarak Faydalanan Misafirler, İndirime Konu Olan Kimlik ya da Belgelerini Turda İbraz Edemedikleri Takdirde, Muze Giriş Ucretlerini Kendileri Oderler( Muze Kart Verilmez). Turkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler Ek Hizmet Seceneğini (Yabancı uyruklu Misafirler) Sececektir, Muze Kart Verilen Turlarda Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Bordo Turizm un Misafirlerine Verdiği Muze Kart İle gercekleştirilecektir

Bu Turumuzda muze kart verilmemektedir.

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 2000 TL uzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

Ucaklı Turlarımıza İptal İade Guvence Paketi Eklenememektedir

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.

GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

  • 8 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
  • 27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
  • 15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır. 

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Bordo Turizm 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Bordo Turizm tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.3 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.

1.4 Acenta Bordo Turizm tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.

1.5 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Bordo Turizm niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Bordo Turizm karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.6 Bordo Turizm uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Bordo Turizm ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Bordo Turizm sorumluluk kabul etmez.

1.7 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Bordo Turizm a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Bordo Turizm tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.

1.8 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.

1.9 "Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur."

Bordo Turizm

Geçmiş yıllardan bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Bordo Turizm,kurumsal kimliği,ofisi ve bakış açısıyla tepeden tırnağa yenilendi.

 

Gerçek tatil daha yeni başlıyor…

Haberler

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

20 Ocak- 05 Şubat tarihler, arasında Min. 4 gece v...

Facebook

İletişim

Halaskargazi Cad. No:168 Kapı No:314
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 233 0934
Faks : +90 212 343 09 97
Gsm :+90 555 260 8435
İzmir Gsm : 0533 931 95 76
Ankara Gsm : 0533 931 95 76
info@bordoturizm.com.tr

© 2017 Bordo Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.

Search