Previous Next

7 Gece - 8 Gün Silikon Vadisi Turu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

7 Gece - 8 Gün Silikon Vadisi Turu

San Francisco – Los Angeles – Silikon Vadisi

1 . GÜN: Hava alanına varışımızın ardından pasaport  kontrolleri bittikten sonra San Francisco’ya doğru yola çıkıyoruz . varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle akşam yemeği için şehir merkezine geçiyoruz ve akşam yemeğinin ardından otelimize geçiyoruz.

2. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  bizi bekleyen özle otobüsümüzle keskin viraj ve yokuşlarla dolu caddeleri, tramvayları ile körfez kıyısına kurulmuş şirin bir Avrupa şehrini anımsatan San Francisco şehrini geziyoruz. Sırasıyla marina ve  Yapacağımız panoramik şehir gezisinde; şehrin simgesi Golden Gate Köprüsü, Twin Peaks, Alamo Meydanı, ünlü iş merkezi Civic Center, hareketli marinası Pier 39 ve Fishermans Wharf göreceğimiz yerler arasında.  Ayrıca ekstra olarak yapılacak Muir Woods & Sausalito & Tramvay Gezisi'ne katılabilirler . Geceleme otelimizde. Gezimizden sonra otelimize transferimiz yapılıyor, odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  union  square ve ghirardelli square ve burada buluna çikolata fabrikasını geziyoruz. Ardından Levis plazaHQ ziyaret edip istenilirse çok ucuza levi’s 501 kotlardan satın alabiliyoruz.ve golden gate par ve Japon bahçelerini görüp yemek için serbest  zaman veriyoruz. Geceleme otelimzde.

4. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Stanford Üniversitesini ziyaret ediyoruz ve oradaki hocalardan bir conferance alıyoruz. Ve ardından silikon vadisine geçiyoruz. Ve sırasıyla  Intel, Cisco, Google, HP, Maxtor, Softway Solutions, Apple, Microsoft, Oracle, Nvidia, AMD,Facebook, Twitter, Mozilla firmalarını görüyoruz ve mühendislerinden küçük küçük bilgiler alıyoruz. Geceleme otelimizde

5. GÜN: Sabah kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Los Angeles şehrine transferimiz gerçekleşiyor. Keyifli otobüs yolculuğunun ardından Batı kıyısının en büyük şehirlerinde biri olan Melekler Şehri'nde yapacağımız panoramik şehir turunda, zenginler ve ünlülerin yaşadığı Beverly Hills-Rodeo Drive, Meksika tarzı pazar yeri Olvera Street, Sunset Bulvarı, Hollywood yazısının bulunduğu tepe ve ünlü Hollywood Bulvarı’nın yanı sıra Çin Tiyatrosu'nu panoramik olarak görüyoruz. Şehir turunun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelde.

6. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Extra olarak düzenleyeceğimiz  San Diego gezimizde Batı Amerika’nın  en güzel sahil kentlerinden biri olan olarak kabul edilen San Diego’da ilk durağımız fok balıklarıyla kapalı kumsalı La Jolla ve sonra San Diego ilk kurulduğu yer olan Old Town ve oradan da şehir merkezinde bulunan Gas Lamp bölgesinden geçmek sureti ile Öğlen yemeği molası ve alışveriş için Seaport Village’de duruyoruz. Buradan da  San Diego –Coronado köprüsünden geçerek muhteşem San Diego körfez manzarasını  izliyor ve inanılmaz güzellikteki Coronado’ya geçiyoruz. İskelede verilecek fotoğraf molasından sonra  Coronado evleri ve pek çok filimde kullanılmış olan Hotel Del Coronodo’ya geçiyoruz bu unutulmaz gezimiz akşam otelimizde bitiyor.

7 . GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından  serbest zaman ve ve ardından toplanarak Los Angeles Üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Ertesi gün İstanbul’a varışımız saat 16:00

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İlgili şehir yazılacak - İstanbul – Miami Gidiş Dönüş uçak biletleri (ECONOMY SINIF)
 • 6 gece 6 gün 4* veya 5* Otellerde 3 kişilik odalarda oda kahvaltı konaklama
 • Bordo Turizm eşliğinde Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • NASA bilimsel eğitim gezisi ve  programı
 • Tüm alan otel ve ara transferler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize  ücreti  USD
 • Sigorta ücretiUSD
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 15 TL
 • Tüm Ören Yeri ve Müze Girişleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Disneyland  girişi Park biletİ  USD
 • Universal Studio girişleri  USD
 • Hammaliye ücretleri kişi başı  USD
 • Bavul Ücreti  USD
 • Zorunlu şoför bahşişi minimum  dolar kişi başı
 • İstanbul dışından gelenler için ulaşım bedeli
 • Ücretler hakkında verilen tarihlere göre net fiyatlar daha sonra verilecektir.

Bordo Turizm

Geçmiş yıllardan bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Bordo Turizm,kurumsal kimliği,ofisi ve bakış açısıyla tepeden tırnağa yenilendi.

 

Gerçek tatil daha yeni başlıyor…

Haberler

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

20 Ocak- 05 Şubat tarihler, arasında Min. 4 gece v...

25 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Facebook

İletişim

Halaskargazi Cad. No:168 Kapı No:314
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 233 0934
Faks : +90 212 343 09 97
Gsm :+90 555 260 8435
İzmir Gsm : 0533 931 95 76
Ankara Gsm : 0533 931 95 76
info@bordoturizm.com.tr

© 2017 Bordo Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.

Search