Previous Next

3 Gece 4 Gün Londra Turu

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Masallar Ülkesi İngiltere

3 Gece 4 Gün Londra Turu

1. Gün İstanbul – Londra: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde buluşma. Ardından C/in işlemlerinin ardından Londra Gatwick Havalimanı`na hareket. Varışımızı takiben Londra panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu eden misafirlerimize (extra 60 GBP)olarak düzenlenecek tekne turuna katılabilir ve Londra’nın eşişiz manzarasını tekneden görebilirsiniz 

2. Gün Londra: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye London Dungeons Madam Tussaud Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları`nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi`ni gezme fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olana Medieval Banquet Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

London eye Madame Tussaud London Dungeons turu : 140 GBP

Medieval Banquet Show turu: 90 GBP

3. Gün Londra: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford - Bichester Outlet Turu`na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Oxford - Bichester Outlet Turu: 100 GBP 

4. GÜN Londra: Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra 100 GBP olarak düzenlenecek  olan Tower Hill (Londra Kalesi) , St. Paul's Kathedrali, ayrıca British Museum, Victoria & Albert Museum, Natural History Museum, Science Museum, National Gallery (resim muzesi), Tate Modern (resim muzesi)

 5. GÜN Londra: Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman; odaların boşaltılması takiben  hava alanına doğru hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından TK 1920 tarifeli uçuşu ile saat : 16.30 İstanbul’a hareket varışımızın ardın  başka  bir organizasyonda  Fark yaratanların buluşma noktası olan BORDO TURİZM buluşmak için vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • 4 Gece Oda Kahvaltı  3*** Otel
 • Tüm Alan Otel Alan Trasferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti.
 • Yukarıda Belirtilen Tüm Extra Turlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Ve Akşam Yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Günlük Minumun 8 Gbp Şöför Bahşişi Kişi Başı
 • Vize Ücreti 850 Tl
 • Seyahat Saglık Sigortası 25 Euro
 • Cty Tax Günlük 5 Gbp Kişi Başı

Not: Fiyatlarımız 10 Pax Üzerinden Verilmiş Olup  Kişi Sayısı Düştüğünde Aradaki Fark Gruba Yansıtılır.

Bordo Turizm

Geçmiş yıllardan bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Bordo Turizm,kurumsal kimliği,ofisi ve bakış açısıyla tepeden tırnağa yenilendi.

 

Gerçek tatil daha yeni başlıyor…

Haberler

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

20 Ocak- 05 Şubat tarihler, arasında Min. 4 gece v...

63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Facebook

İletişim

Halaskargazi Cad. No:168 Kapı No:314
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 233 0934
Faks : +90 212 343 09 97
Gsm :+90 555 260 8435
İzmir Gsm : 0533 931 95 76
Ankara Gsm : 0533 931 95 76
info@bordoturizm.com.tr

© 2017 Bordo Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.

Search