Previous Next

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Abant Safranbolu Amasra Turu

(1 Gece Otel Konaklamalı)

 

HER CUMARTESİ SABAH KALKIŞLI

1.GUN ABANT - AMASRA

07:00 Bakırkoy İncirli Doğtaş onu
07:30 Harbiye Bordo Turizm Ofis Onu
08:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi otoparkı
08:15 Kartal Koprusu Altı
08:30 Cayırova Mc Donads
08:45 İzmit Halkevi Karşısı

Konuklarımızı alarak Bordo Turizm Tur otobus ici ikramları eşliğinde Bolu Dağı nın eteklerinde bulunan Abant Golu ne doğru yola cıkıyoruz. Gol kıyısına gelindiğinde yuruyuş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisinin ardından Adapazarı - Duzce - Bolu - Gerede - Karabuk uzerinden Strobon a gore Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris den alan Karadeniz in eşsiz guzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet tarafından Ceşm-i Cihan buramı ola; ( Dunya nın Gozu ) diye adlandırılan Amasra ya varış. İhtişamını halen koruyan surlarla cevrili kent sokaklarında gezerken kucuk bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Koprusu, Kilise Camii ve Cekiciler Carşısı nı gorup unlu balık restoranlarında oğle yemeği molası, yemek sonrası Osmanlılar doneminde Bahriye-yi Humayun sonrasında Mızıka Okulu olarak da kullanılan Amasra gezisinin ardından kentten ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GUN YORUK KOYU - SAFRANBOLU

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle, eski bir Bektaşi koyu olan Yorukkoyu ne varış. Koyun ortak yaşamını yansıtan camaşırhane gezisini yaparken bu kadar cok detayın duşunulmuş olmasına şaşıracaksınız. Ardından Sipahioğlu Konağı nın harem ve selamlık bolumlerini geziyoruz. Koy kahvesindeki molayı takiben panoramik olarak goreceğimiz Hukumet Konağı nın ve Saat Kulesi nin bulunduğu Kale Mevkii ni Hıdırlık Tepesi nden fotoğraflıyoruz. Buradan hic bir evin diğerinin goruşunu kısıtlamadığı ve ne kadar duzenli bir şekilde konumlandırıldığını gorebileceksiniz. Safranbolu nun ruhunu yansıtan sokaklardan gecerekSemerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Carşıları nı, panoramik Cinci Han ve Hamam, İzzet Mehmet Paşa Camii ve Koprulu Mehmet Paşa Camii ni geziyoruz. Tarihi kentin meşhur lokumcusun da lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkanı. Yemeniciler Arastası nda verdiğimiz alışveriş molasını takiben akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi adlığımız noktalara geri bırakma uzere İstanbul a doğru hareket ve bir başka Bordo Turizm Tur organizasyonunda goruşmek uzere vedalaşma.

TUR UCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lux otobuslerle ulaşım
* 3* Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
* Tum Cevre gezileri
* Bordo Turizm otobus ici ikramlar
* Zorunlu Seyehat sigortası
* Bordo Turizm Guvencesi
* Arac ici kahvaltı paketi
* Rehberlik Hizmeti

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Oğle Yemekleri
* Tum Yemeklerde alınan icecekler
* Ozel Harcamalar


GENEL ŞARTLAR

Gezi suresi 1 gece 2 gun olup 1 gece otel konaklamalıdır. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Bordo Turizm sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-29 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 29 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilir

Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Bordo Turizm 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Tur Programına Dahil Tum Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Muze Girişleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, Turlara Gore Değişen Ucretler Bu Kapsamdadır. Muze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 - 17 Yaş Cocuk Ve 65 Yaş Ustu Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Gore Ek Hizmet Ucretlerinden 5 TL ile 40 TL ye Varan İndirimlerden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedelinden İndirimli Olarak Faydalanan Misafirler, İndirime Konu Olan Kimlik ya da Belgelerini Turda İbraz Edemedikleri Takdirde, Muze Giriş Ucretlerini Kendileri Oderler( Muze Kart Verilmez). Turkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler Ek Hizmet Seceneğini (Yabancı uyruklu Misafirler) Sececektir, Muze Kart Verilen Turlarda Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Bordo Turizm un Misafirlerine Verdiği Muze Kart İle gercekleştirilecektir

Bu Turumuzda muze kart verilmemektedir.

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 2000 TL uzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

Ucaklı Turlarımıza İptal İade Guvence Paketi Eklenememektedir

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.

GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

 • 8 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
 • 27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 • 15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır. 

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Bordo Turizm 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Bordo Turizm tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.3 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.

1.4 Acenta Bordo Turizm tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.

1.5 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Bordo Turizm niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Bordo Turizm karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.6 Bordo Turizm uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Bordo Turizm ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Bordo Turizm sorumluluk kabul etmez.

1.7 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Bordo Turizm a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Bordo Turizm tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.

1.8 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.

1.9 "Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur."

Previous Next

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Ayvalık Cunda Bozcaada Turu

2 Gece 3 Gün 1 Gece Konaklamalı

1. GÜN İSTANBUL`DAN HAREKET

23:30 Bakırköy Dogtaş mağazası Önü 24:00 Harbiye Bordo Turizm merkez ofis önü 00:30 Kadıkoy Evlendirme Dairesi Otoparki önü 00:45 Kartal yemek Center Önü 01:00 Çayırova McDonald`s Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimiz ile Bordo Turizm otobüs içi ikramları eşliğinde Bursa Balıkesir İstikameti üzerinden Ayvalık Bölgesine doğru hareket ediyoruz (Kartal Yemek Center, Çayırova, ve Bursa’dan katılan konuklarımız dönüşte en son Kadıköy’de inmesi gerekir)

2. GÜN AYVALIK

Yolda aldığımız extra sabah kahvaltısından sonra Gezimize başlıyoruz ilk olarak Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, alınlıklar, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası , Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği ( extra) için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz öğle yemeği sonrası Şeytan Sofrasına gidiyoruz: Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Daha sonra otelimizde konaklamak ve akşam yemeği için hareket ediyoruz

3.GÜN BOZCAADA-İSTANBUL

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada`ya varıyoruz Buradaki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizi karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen BOZCAADA KALESİ olacak. Panaromik olarak kaleyi görüp rehberimizin yapacağı anlatımların ardından müthiş manzaranın fotoğraflarını çekiyoruz. Daha sonra eski Rum Mahallesi (CUMHURİYET CADDESİ) ve eski Türk Mahallesi-nin (ALAYBEY MAHALLESİ) hala dokusunu kaybetmemiş olan sokaklarında gezintimize devam ediyoruz. Geziden sonra öğle yemeğimizi yiyoruz. Sonra serbest zamanımızı kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Bozcaadanın en güzel plajı olan Ayazma Plajı’nda yüzerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize dönüyoruz. Bozcaada`dan ayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden İstanbul`a doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka Bordo Turizm organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

GENEL ŞARTLAR

 • Gezi suresi 2 gece 3 gun olup 1 gece otel konaklamalıdır. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Bordo Turizm sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-29 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 29 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.
 • Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilir
 • Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Bordo Turizm 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Tur Programına Dahil Tum Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Muze Girişleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, Turlara Gore Değişen Ucretler Bu Kapsamdadır. Muze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 - 17 Yaş Cocuk Ve 65 Yaş Ustu Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Gore Ek Hizmet Ucretlerinden 5 TL ile 40 TL ye Varan İndirimlerden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedelinden İndirimli Olarak Faydalanan Misafirler, İndirime Konu Olan Kimlik ya da Belgelerini Turda İbraz Edemedikleri Takdirde, Muze Giriş Ucretlerini Kendileri Oderler( Muze Kart Verilmez). Turkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler Ek Hizmet Seceneğini (Yabancı uyruklu Misafirler) Sececektir, Muze Kart Verilen Turlarda Muze Ve Oren Yeri Girişleri,Bordo Turizm un Misafirlerine Verdiği Muze Kart İle gercekleştirilecektir

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 2000 TL uzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.

Ucaklı Turlarımıza İptal İade Guvence Paketi Eklenememektedir

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.


GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

 • 8 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
 • 27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 • 15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.

İPTAL VE DEVİR:

 1. Bordo Turizm 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
 2. Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Bordo Turizm tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.
 3. Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
 4. 1.3 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.
 5. Acenta Bordo Turizm tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.
 6. Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Bordo Turizm niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Bordo Turizm karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.
 7. Bordo Turizm uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Bordo Turizm ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Bordo Turizm sorumluluk kabul etmez.
 8. Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Bordo Turizm a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Bordo Turizm tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.
 9. Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.
 10. Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup, iptal olamama durumu soz konusudur

 

 

Previous Next

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Gökçeada Bozcaada Turu

(2 Gece 3 Gün) 1 Gece Konaklamalı

Gökçeada Bozcaada Turu (2 Gece 3 Gün) 1 Gece Konaklamalı

1.GÜN İSTANBUL DAN HAREKET: 23:00 Kadıkoy Evlendirme Dairesi onu 23:30 Mecidiyeköy Trump Towers 24:00 İncirli Omur Plaza Onu Turumuza katılacak misafirlerimiz ile Bordo Turizm otobus ici ikramları eşliğinde Gokceada ya bizi ulaştıracak Kabatepe İskelesine varıyoruz

2.GÜN GOKCEADA: Kabatepe iskelesinden bineceğimiz feribot ile Gokceada ya varıyoruz Adaya varışımızın ardından Yoreye ozgu organik Kahvaltımızı yaptıktan sonra (extra) Kefeloz koyuna hareket ediyoruz. Harika plajları ile unlu bu koyda yuzme molası veriyoruz. Kefeloz koyundan ayrıldıktan sonra Gokceada nın şarapcılığıyla unlenmiş Rum Koylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.İlk durağımız bir zamanlar adanın en kalabalık koyu olan Derekoy. Ardından Barba Yorgonun Tavernasıyla unlu olan Tepekoy e ulaşıyoruz. Bir sonraki durağımız Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle unlu olan Zeytinlikoy Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi ictikten sonra akşam yemeği icin feribotla otelimize donuş yapıyoruz. Konaklama otelimizde

3.GÜN BOZCAADA-İSTANBUL: Otelimizde alınan acık bufe sabah kahvaltı sonrasında Bozcaada ya hareket etmek uzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada ya goturecek olan feribotu beklerken sahilde cay-kahve keyfi icin serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada ya varıyoruz Buradaki ilk durağımız tum ihtişamıyla bizi karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen BOZCAADA KALESİ olacak. Panaromik olarak kaleyi gorup rehberimizin yapacağı anlatımların ardından muthiş manzaranın fotoğraflarını cekiyoruz. Daha sonra eski Rum Mahallesi (CUMHURİYET CADDESİ) ve eski Turk Mahallesi-nin (ALAYBEY MAHALLESİ) hala dokusunu kaybetmemiş olan sokaklarında gezintimize devam ediyoruz. Geziden sonra oğle yemeğimizi yiyoruz. Sonra serbest zamanımızı kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Bozcaadanın en guzel plajı olan Ayazma Plajı nda yuzerek değerlendirebilirler. Serbest sure sonrası adada yaşayan koylu kadınların yaptığı meşhur domates receli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında caylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize donuyoruz. Bozcaada dan ayrılıp Canakkale,Tekirdağ, Keşan guzergahı uzerinden İstanbul a doğru yola cıkıyoruz ve akşam saatlerinde İstanbul a varıyor ve bir başka Bordo Turizm organizasyonunda goruşmek uzere vedalaşıyoruz

 

GENEL ŞARTLAR

 • Gezi suresi 2 gece 3 gun olup 1 gece otel konaklamalıdır. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Bordo Turizm sorumluluğu yoktur.
 • Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-29 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 29 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.
 • Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilir
 • Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Bordo Turizm 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Tur Programına Dahil Tum Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Muze Girişleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, Turlara Gore Değişen Ucretler Bu Kapsamdadır. Muze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 - 17 Yaş Cocuk Ve 65 Yaş Ustu Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Gore Ek Hizmet Ucretlerinden 5 TL ile 40 TL ye Varan İndirimlerden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedelinden İndirimli Olarak Faydalanan Misafirler, İndirime Konu Olan Kimlik ya da Belgelerini Turda İbraz Edemedikleri Takdirde, Muze Giriş Ucretlerini Kendileri Oderler( Muze Kart Verilmez). Turkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler Ek Hizmet Seceneğini (Yabancı uyruklu Misafirler) Sececektir, Muze Kart Verilen Turlarda Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Bordo Turizmun Misafirlerine Verdiği Muze Kart İle gercekleştirilecektir

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 2000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 2000 TL uzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 1 -i kadardır.
 • Ucaklı Turlarımıza İptal İade Guvence Paketi Eklenememektedir

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI:

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.


GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

 • 8 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
 • 27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 • 15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.

 

İPTAL VE DEVİR:

 1. Bordo Turizm 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
 2. Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Bordo Turizm tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.
 3. Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
 4. 1.3 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.
 5. Acenta Bordo Turizm tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.
 6. Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Bordo Turizm niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Bordo Turizm karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.
 7. Bordo Turizm uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Bordo Turizm ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Bordo Turizm sorumluluk kabul etmez.
 8. Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Bordo Turizm a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Bordo Turizm tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.
 9. Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.
 10. Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup, iptal olamama durumu soz konusudur
Previous Next

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Masallar Ülkesi İngiltere

3 Gece 4 Gün Londra Turu

1. Gün İstanbul – Londra: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde buluşma. Ardından C/in işlemlerinin ardından Londra Gatwick Havalimanı`na hareket. Varışımızı takiben Londra panoramik şehir turu. Panoramik şehir turumuzda; The Tower, Tower Bridge, Hays Galleria, London Dungeon, Big Ben, Houses of Parlement, Buckingham Palace, Thames Nehri, Picadilly Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Trafalgar Meydanı, Milli Müze, Ünlü Harrods Mağazası, Knightsbridge ve Natural History Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu eden misafirlerimize (extra 60 GBP)olarak düzenlenecek tekne turuna katılabilir ve Londra’nın eşişiz manzarasını tekneden görebilirsiniz 

2. Gün Londra: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alış-veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan London Eye London Dungeons Madam Tussaud Turu`na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında bulunan dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme, daha sonrasında Londra Zindanları`nda korku tüneli görme ve son olarak da pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussaud Müzesi`ni gezme fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olana Medieval Banquet Show Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

London eye Madame Tussaud London Dungeons turu : 140 GBP

Medieval Banquet Show turu: 90 GBP

3. Gün Londra: Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford - Bichester Outlet Turu`na katılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran, kendinizi Harry Potter film setinde hissedeceginiz Oxford`a ve sonrasında da ünlü markaların outletlerini bulabileceğiniz Bichester Outlet`ine gidiliyor. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Oxford - Bichester Outlet Turu: 100 GBP 

4. GÜN Londra: Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra 100 GBP olarak düzenlenecek  olan Tower Hill (Londra Kalesi) , St. Paul's Kathedrali, ayrıca British Museum, Victoria & Albert Museum, Natural History Museum, Science Museum, National Gallery (resim muzesi), Tate Modern (resim muzesi)

 5. GÜN Londra: Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman; odaların boşaltılması takiben  hava alanına doğru hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından TK 1920 tarifeli uçuşu ile saat : 16.30 İstanbul’a hareket varışımızın ardın  başka  bir organizasyonda  Fark yaratanların buluşma noktası olan BORDO TURİZM buluşmak için vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • 4 Gece Oda Kahvaltı  3*** Otel
 • Tüm Alan Otel Alan Trasferleri
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti.
 • Yukarıda Belirtilen Tüm Extra Turlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Ve Akşam Yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Günlük Minumun 8 Gbp Şöför Bahşişi Kişi Başı
 • Vize Ücreti 850 Tl
 • Seyahat Saglık Sigortası 25 Euro
 • Cty Tax Günlük 5 Gbp Kişi Başı

Not: Fiyatlarımız 10 Pax Üzerinden Verilmiş Olup  Kişi Sayısı Düştüğünde Aradaki Fark Gruba Yansıtılır.

Previous Next

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

7 Gece - 8 Gün Silikon Vadisi Turu

San Francisco – Los Angeles – Silikon Vadisi

1 . GÜN: Hava alanına varışımızın ardından pasaport  kontrolleri bittikten sonra San Francisco’ya doğru yola çıkıyoruz . varışımızın ardından bizi bekleyen özel otobüsümüzle akşam yemeği için şehir merkezine geçiyoruz ve akşam yemeğinin ardından otelimize geçiyoruz.

2. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  bizi bekleyen özle otobüsümüzle keskin viraj ve yokuşlarla dolu caddeleri, tramvayları ile körfez kıyısına kurulmuş şirin bir Avrupa şehrini anımsatan San Francisco şehrini geziyoruz. Sırasıyla marina ve  Yapacağımız panoramik şehir gezisinde; şehrin simgesi Golden Gate Köprüsü, Twin Peaks, Alamo Meydanı, ünlü iş merkezi Civic Center, hareketli marinası Pier 39 ve Fishermans Wharf göreceğimiz yerler arasında.  Ayrıca ekstra olarak yapılacak Muir Woods & Sausalito & Tramvay Gezisi'ne katılabilirler . Geceleme otelimizde. Gezimizden sonra otelimize transferimiz yapılıyor, odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  union  square ve ghirardelli square ve burada buluna çikolata fabrikasını geziyoruz. Ardından Levis plazaHQ ziyaret edip istenilirse çok ucuza levi’s 501 kotlardan satın alabiliyoruz.ve golden gate par ve Japon bahçelerini görüp yemek için serbest  zaman veriyoruz. Geceleme otelimzde.

4. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Stanford Üniversitesini ziyaret ediyoruz ve oradaki hocalardan bir conferance alıyoruz. Ve ardından silikon vadisine geçiyoruz. Ve sırasıyla  Intel, Cisco, Google, HP, Maxtor, Softway Solutions, Apple, Microsoft, Oracle, Nvidia, AMD,Facebook, Twitter, Mozilla firmalarını görüyoruz ve mühendislerinden küçük küçük bilgiler alıyoruz. Geceleme otelimizde

5. GÜN: Sabah kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Los Angeles şehrine transferimiz gerçekleşiyor. Keyifli otobüs yolculuğunun ardından Batı kıyısının en büyük şehirlerinde biri olan Melekler Şehri'nde yapacağımız panoramik şehir turunda, zenginler ve ünlülerin yaşadığı Beverly Hills-Rodeo Drive, Meksika tarzı pazar yeri Olvera Street, Sunset Bulvarı, Hollywood yazısının bulunduğu tepe ve ünlü Hollywood Bulvarı’nın yanı sıra Çin Tiyatrosu'nu panoramik olarak görüyoruz. Şehir turunun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelde.

6. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Extra olarak düzenleyeceğimiz  San Diego gezimizde Batı Amerika’nın  en güzel sahil kentlerinden biri olan olarak kabul edilen San Diego’da ilk durağımız fok balıklarıyla kapalı kumsalı La Jolla ve sonra San Diego ilk kurulduğu yer olan Old Town ve oradan da şehir merkezinde bulunan Gas Lamp bölgesinden geçmek sureti ile Öğlen yemeği molası ve alışveriş için Seaport Village’de duruyoruz. Buradan da  San Diego –Coronado köprüsünden geçerek muhteşem San Diego körfez manzarasını  izliyor ve inanılmaz güzellikteki Coronado’ya geçiyoruz. İskelede verilecek fotoğraf molasından sonra  Coronado evleri ve pek çok filimde kullanılmış olan Hotel Del Coronodo’ya geçiyoruz bu unutulmaz gezimiz akşam otelimizde bitiyor.

7 . GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından  serbest zaman ve ve ardından toplanarak Los Angeles Üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Ertesi gün İstanbul’a varışımız saat 16:00

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İlgili şehir yazılacak - İstanbul – Miami Gidiş Dönüş uçak biletleri (ECONOMY SINIF)
 • 6 gece 6 gün 4* veya 5* Otellerde 3 kişilik odalarda oda kahvaltı konaklama
 • Bordo Turizm eşliğinde Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • NASA bilimsel eğitim gezisi ve  programı
 • Tüm alan otel ve ara transferler

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize  ücreti  USD
 • Sigorta ücretiUSD
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 15 TL
 • Tüm Ören Yeri ve Müze Girişleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Disneyland  girişi Park biletİ  USD
 • Universal Studio girişleri  USD
 • Hammaliye ücretleri kişi başı  USD
 • Bavul Ücreti  USD
 • Zorunlu şoför bahşişi minimum  dolar kişi başı
 • İstanbul dışından gelenler için ulaşım bedeli
 • Ücretler hakkında verilen tarihlere göre net fiyatlar daha sonra verilecektir.

Bordo Turizm

Geçmiş yıllardan bugüne, turizm sektöründe çok yönlü hizmet veren ve tecrübesi ile bir güven sembolü olan Bordo Turizm,kurumsal kimliği,ofisi ve bakış açısıyla tepeden tırnağa yenilendi.

 

Gerçek tatil daha yeni başlıyor…

Haberler

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

Bu sömestr Kıbrıs'a gidiyoruz

20 Ocak- 05 Şubat tarihler, arasında Min. 4 gece v...

55 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Facebook

İletişim

Halaskargazi Cad. No:168 Kapı No:314
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 233 0934
Faks : +90 212 343 09 97
Gsm :+90 555 260 8435
İzmir Gsm : 0533 931 95 76
Ankara Gsm : 0533 931 95 76
info@bordoturizm.com.tr

© 2017 Bordo Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. All Rights Reserved.

Search